Мова сайту:
Фільтр
Скинути всі

Матраци для сну

Фільтри
Фільтри
Ціна
грн.
Тип пружинного блока матраса
Артикул 29112030
3 308грн.
1 687грн.
Висота матраца
4 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 100 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112036
3 772грн.
1 924грн.
Висота матраца
4 см
Жорсткість
2/2
Навантаження на місце
до 100 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112034
3 836грн.
1 956грн.
Висота матраца
4 см
Жорсткість
2/2
Навантаження на місце
до 100 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112031
3 877грн.
1 977грн.
Висота матраца
6 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 150 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112027
4 263грн.
2 174грн.
Висота матраца
7 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 150 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112033
4 325грн.
2 206грн.
Висота матраца
7 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 150 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112029
4 736грн.
2 415грн.
Висота матраца
6 см
Жорсткість
2/2
Навантаження на місце
до 120 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112023-01
4 807грн.
2 452грн.
Висота матраца
6 см
Жорсткість
2/2
Навантаження на місце
до 120 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112028
5 506грн.
2 808грн.
Висота матраца
7 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 140 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112024-01
5 576грн.
2 844грн.
Висота матраца
7 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 140 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112032
5 682грн.
2 898грн.
Висота матраца
7 см
Жорсткість
3/3
Навантаження на місце
до 150 кг
Розмір:
70х190
Артикул 29112026
6 176грн.
3 150грн.
Висота матраца
12 см
Жорсткість
2/3
Навантаження на місце
до 100 кг
Розмір:
70х190
Оплата при отриманні

 

 
Повернення та обмін
Безкоштовна доставка
Офіційна гарантія
Оплата частинами
Матраци для сну

Щоб вранці відчувати себе таким, що виспався і відпочив, необхідно підібрати комфортний для себе матрац. Модельний ряд виробів, якими переповнені магазини, викликають розгубленість та ускладнюють вибір. При цьому дуже важливо отримати м'який та комфортний для тіла виріб. Інакше на ранок може боліти спина та відчуватися втома. З'ясуємо, у чому полягають відмінності моделей, які пропонуються наповнювачі та ступені жорстокості матраців.

Комфортний матрац для міцного сну

У різних видів знімного елемента для ліжок, диванів, а також крісел може бути різна конфігурація. Характерні відмінності полягають у:

 • типі конструкції (безпружинні та пружинні);
 • наповнювачі;
 • рівні жорсткості;
 • розмірах матраца.

Пружинні пристрої вже давно існують на ринку. Вони складаються з пружин, наповнювача та чохла. Для надання кращої ортопедичності виробники встановлюють усередину додаткові пружини. За своїми технічними характеристиками матраци бувають із незалежним і залежним блоком.

Матраци з незалежними пружинними блоками є сучасними пристроями. У такій конструкції елементи розташовані всередині та відокремлені спеціальним чохлом. Це сприяє фіксації окремих елементів, що знімаються у вертикальному положенні. Тіло приймає комфортну позицію, а блоки не втрачають своїх ортопедичних властивостей та характеристик.

Безпружинні покриття для ліжка з'явилися зовсім недавно. Головна їхня відмінність полягає в тому, що немає твердих механічних компонентів усередині. Основою служать наповнювачі натурального та синтетичного походження. Вони мають ефект пам'яті, що підлаштовується під анатомічну форму тіла людини. Відсутність усередині пружин дозволила виробникам робити тонкі елементи та топпери, які можна використовувати як настил поверх дивану.

Такі знімні елементи захищають місце для сну від продавлювання, вирівнюють поверхню. Чим жорсткіша структура в аксесуара для ліжка, тим якісніше фіксується хребет. Особливістю безпружинних елементів є відсутність неприємних звуків, скрипів під час відпочинку.

Наповнювач для спального матраца

Ретельний вибір наповнювача допоможе підібрати комфортну модель для вашого ліжка. Від цього параметра залежить жорсткість, а також екологічність виробу. Основними видами наповнювача є:

 • Латекс. Він є гарним наповнювачем, який чудово приймає контур тіла, підтримує хребці під час сну. Він може бути твердим чи м'яким. Штучний латекс більш жорсткий, ніж натуральний.
 • Пінополіуретан. Популярний матеріал, основою якого є поролон. Під час виготовлення виробники додають ортопедичні добавки. Використання такого наповнювача дозволяє виготовляти вироби за невисокою вартістю.
 • Кокосова койра. Це гнучка плита, до складу якої входять кокосові волокна. Матеріал жорсткий, його активно використовують у ортопедичних матрацах. Досить часто койру комбінують з іншими наповнювачами, що дозволяє створювати якісну поверхню для сну.
 • Бавовна. Матеріал природного походження який застосовують як ватну підстилку у виробі. Бавовна характеризується відмінним тепло та повітрообміном, у зимовий час відмінно зберігає тепло.

Однією з основних характеристик спального матраца є жорсткість. Комфортний та повноцінний відпочинок залежить саме від цього параметра. Усього існує кілька видів жорсткості виробів:

 • Підвищена. Твердий тип матраців, які рекомендуються використовувати при захворюваннях хребта. Для наповнювача застосовується поліуретан, кокосові волокна. Рекомендовано людям з хорошим здоров'ям або за медичними приписами.
 • Середня. Рекомендується до використання людям середньої комплектації та зросту. Як набивка матраца служить штучний латекс, струтофайбер та інші.
 • Низька. Для створення пристроїв виробники використовують натуральні латексні або пінополіуретанові шари. М'які матраци підбирають для малюків та людей похилого віку.

Якість відпочинку дуже залежить від висоти матраца. Також цей параметр важливий у естетичній складовій. Найтоншими є вироби товщиною до 14 см. Для дорослого як орієнтир висоти підійдуть такі параметри:

 • Матрац для сну у дорослого повинен мати висоту близько 14-30 см. Для вибору правильної висоти матраца для відпочинку та сну дитини краще отримати консультацію лікаря ортопеда.
 • Оптимальними параметрами безпружинних пристроїв є значення від 14 см і більше.
 • Стандартною висотою виробу вважається 19-23 см.

Переваги анатомічних матраців

Здоровий сон впливає не лише на повноцінний відпочинок, а й на здоров'я хребта. Якщо матрац на спальному місці не зручний або після пробудження відчуваєте дискомфорт у суглобах та хребті, тоді вам необхідно змінити аксесуар для сну. Інакше можуть з'явитися головні болі, проблеми зі спиною, що відбиватиметься на працездатності протягом усього дня.

Щоб була можливість повноцінно виспатися, необхідно обирати ортопедичні матраци спальні. Пристосування здатні підтримувати хребет у правильному стані під час сну та відпочинку. Існує великий вибір недорогих виробів, що допомагає придбати необхідний варіант. Відмінністю анатомічного матраца є те, що він здатний точно повторювати контури тіла. Він легко може підлаштуватися навіть під найдрібніші вигини тіла. Анатомічний пристрій дозволяє:

 • розслабити м'язи, зняти з них напругу;
 • прибрати навантаження з внутрішніх органів;
 • поліпшити кровообіг по всьому тілу.

На такому покритті навантаження на тіло знижується, хребет не перевантажується під час сну, а розслаблюється. Кожна із пружин бере на себе навантаження, тільки якщо на неї відбувається тиск.

Пристосування поєднують як ортопедичні, так і анатомічні особливості. Вони м'якіші в порівнянні з ортопедичними пристроями, але при цьому здатні витримувати великі навантаження. Анатомічні характеристики допомагають м'язам розслабитися, запобігти спазму, постійної напруги через незручне положення тіла. Такі моделі добре підходять людям, які мають протягом дня великі фізичні навантаження.

Щоб ви зробили потрібний вибір та змогли комфортно спати, варто купити матрац з урахуванням таких критеріїв:

 • Жорсткість. Якщо немає проблем із опорно-руховим апаратом, при виборі можна орієнтуватися на особисті переваги. Для тих, хто страждає на різні захворювання хребта або суглобів, потрібно вибирати вироби середньої жорсткості. Вони оптимальні, оскільки немає тиску, тіло не провисатиме від сильно м'якого пристосування.
 • Вигляд наповнювача. Від цього показника залежить ступінь комфорту виробу та його термін служби.
 • Екологічність. Вибирайте вироби, які виготовлені з натуральних матеріалів.

Матраци для сну в інтернет-магазині Divaso

Можна замовити товар, що забезпечує міцний сон, дешево, проте спочатку вам потрібно дізнатися про асортимент інтернет-магазину матраців Divaso. Широкий вибір допоможе знайти пристрої як для дорослого, так і для дитини. Компанія має власне виробництво, тому для виготовлення пристроїв використовують лише перевірені та натуральні матеріали. Матраци для сну в інтернет-магазині Divaso можна підібрати за низькою ціною. Вартість залежатиме від наповнювача, а також моделі. Замовити матрац у нашому інтернет-магазині варто, тому що:

 • виготовляються товари з перевірених матеріалів;
 • ціни матраців доступні;
 • є можливість отримати модель на замовлення за індивідуальними розмірами;
 • вироби екологічно чисті.

Оформити замовлення з доставкою можна як до Києва, так і до інших міст України: