Мова сайту:

Про нас

Вітаємо Вас в інтернет-магазині Divaso!

Добрий день, ми з України.

У зв’язку із особливими умовами – ціни знижено, деякі пропозиції з безкоштовною доставкою. Великий асортимент з акційними цінами та подарунками. "Дівасо" відправляє свої товари по Україні. Співпрацюємо як з населенням, так і з підприємствами. ТОВ "Дівасо" з перших днів війни в Україні тісно співпрацює і надає благодійну допомогу матрацами, подушками, ковдрами, постільною білизною територіальній обороні та переселенцям. Час працювати. Разом до перемоги!

Компанія-виробник матраців Divaso вже більше п'яти років на ринку. Наші матраци - це прекрасна основа для спального місця. Вони гарантовано забезпечать Вам комфорт та відмінний відпочинок.

Термін виготовлення замовлення складає 1-2 робочих дні.

Ми працюємо для того, щоб Ви могли повноцінно відпочити та набратися сил. Для цього і створюються наші матраци. У нашому інтернет-магазині Вам пропонується великий вибір ортопедичних і тонких матраців топперів від Divaso - ТМ elMatro, ТМ Gut Haus и аксесуари ТМ Green Streem (GS). 

Матраци Divaso - це високоякісні матраци, які мають все, щоб задовольнити навіть найвимогливіший смак.

У розпорядженні компанії-виробника матраців Divaso є сучасне обладнання, інноваційні технології та унікальні матеріали. Над виробництвом матраців Divaso працюють висококваліфіковані фахівці. Матраци виробляються з урахуванням найсуворіших сучасних вимог.

Сучасні розробки технологів і результати досліджень ортопедів дали можливість створити найкращі моделі безпружинних матраців Divaso. За рахунок різноманітних комбінацій шарів з натуральних і штучних матеріалів створюються матраци, що мають високі споживчі властивості. Ортопедичні матраци компанії Divaso дозволяють хребту зберігати природне положення під час сну, забезпечуючи повне розслаблення м'язів.

Ми надаємо можливість вибрати матрац з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей. Людям різного віку, способу життя і стану здоров'я ми пропонуємо матраци з різним ступенем жорсткості, різноманітним наповненням та поєднанням шарів. При виробництві наших ортопедичних і тонких матраців-топперів використовуються такі матеріали як кокосова койра, латексирована бавовна, натуральний льон, морські водорості, волокна та екстракт зеленого чаю, та інші матеріали, що не володіють токсичними властивостями. Для виготовлення наповнювачів ми використовуємо високоякісну натуральну сировину.

При виробництві матраців застосовується склейка всіх шарів матрацу, щоб уникнути зминання або зсуву шарів матрацу в процесі експлуатації. Клей використовується з натуральних компонентів, тому має несильний і нестійкий запах.

Ми чітко дотримуємося всіх технологічних процесів, на кожному етапі виробництва здійснюється контроль якості, кожен виріб проходить жорсткий контроль. Чудові ортопедичні якості, натуральні матеріали, гарне оформлення - все це робить нашу продукцію затребуваною у покупця.

Кожний представлений у магазині виріб має офіційну гарантію від виробника.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високу якість продукції та зручний сервіс для замовлення.

Для консультації та придбання товару зв'яжіться по гарячій лінії з нашим консультантом або залиште замовлення у кошику сайта. Наші фахівці підберуть саме те, що потрібно Вам